Objednávky a info: +420 734 355 591 | e-shop elventa-shop.cz

Potřebujete poradit? Neváhejte se zeptat….

PRODEJ • FORMÁTOVÁNÍ • FRÉZOVÁNÍ

PLASTY PRO VÁS


Stavebnictví pro zahradu

Materiály k prosvětlení, zastřešení či pro nejrůznější výplně. Vhodné na pergoly, světlíky, příčky, podhledy, protihlukové stěny, bezpečnostní zasklení atd . Lze je řezat, frézovat, vrtat, ohybat či tepelně tvarovat. Jednoduchou montáž tak zvládne i laik. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých produktů či se obraťte na našeho technika .

PMMA plexisklo - akrylátové sklo - extrudované XT

Nejrozšířenější plast na trhu. Pro své vynikající vlastnosti a jedinečnost má uplatnění v řadě aplikací. Využití nachází jako lehčená forma skla a díky UV ochraně, která je již součástí granulátu se hodí zároveň do interiéru i exteriéru.

PC - polycarbonát

Polykarbonátové desky mají vysokou rázovou houževnatost a jsou tak nerozbitné. Dosahují vynikající optické vlastnosti. Lze je použít v interiéru či exteriéru, kde je třeba zvolit variantu s UV ochranou. Své vynikající vlastnosti neztrácí ani v extrémních teplotách od -40°C do +135°C.

Polykarbonát dutinkový PCD

PCD - dutinkové polykarbonátové desky pro pergoly, zastřešení, prosvětlení, izolaci či do výplní světlíků a prosvětlovacích konstrukcí. Mají výborné tepelněizolační vlastnosti, skvělou tuhost a nízkou hmotnost. Jednoduše se s nimi manipuluje a snadno se instalují. Vysoce odolné vůči nárazu a rozdílným teplotám. Lze je použít i v extrémních venkovních podmínkách.

Polykarbonátové zámkové panely

PCD - dutinkové polykarbonátové panely nabízejí obdobné vlastnosti jako desky. Díky patentovanému systému tzv. pero-drážka umožňují jednoduchou montáž s minimem času a maximálním výsledným efektem. Díky tomu lze zasklívat bez podpůrných nosníků. Tento systém lze využít k zasklívání stěnových i střešních ploch.

SAN - Styren-akrylonitryl

SAN desky jsou převážně čiré s dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem. Na první pohled připomínají plexi, které v řadě aplikací také zastupují. Neabsorbují vodu a jsou velice vhodné pro vakuování a lisování. Jsou velice odolné při kolísání teplot a při styku s chemikáliemi.

PS - polystyren

Především transparentní desky z polystyrenu nabízejí spojení nízké ceny s maximálním využitím pro interiér. Vhodné pro zasklívání, výplně rámů či sprchových koutů.

Polykarbonátové trapézy a vlnovky

Polykarbonátové profilované desky v sobě kloubí vynikající mechanické vlastnosti a příznivou cenu. Desky jsou pokryty UV ochranou, která zajišťuje jejich odolnost proti povětrnostním vlivům. Nepodléhají degradaci a nekřehnou. Výborně se hodí pro lehké zastřešení pergol, přístřešků či mobiliářů.

Sklolaminátové desky PES

PES desky se běžně označují jako sklolamináty. Nabízí extrémní odolnosti vůči zatížení, jedinečnou tuhost a pevnost již v minimální tloušťce. Jsou velice odolné proti chemikáliím a díky jejich příznivé ceně se využívají především pro jednoduchá zastřešení, příčky či pouliční zábradlí.

Design Composite

Design composite zaujme především svým vzhledem a rozzáří každý interiér ať už se jedná o prodejnu, kancelář či hotelové foyer. Designově propracované sendvičové desky se strukturovaným polykarbonátovým jádrem spojeným akrylátovým sklem. Díky tomu nabízí řadu kombinací s nevšedním vzhledem a výjimečností.

Vysokotlaké lamino HPL

FunderMax - Kompaktní desky z vysokotlakého lamina s řadou využití. Nabízí mnoho variant a provedení pro interiér i exteriér a to při výrobě nábytku, příček, zábradlí a plotů. Byla navržena pro opláštění budov a chrání tak zdivo před venkovními vlivy počasí, zabraňuje přehřátí vnitřních prostor a zvyšuje odolnost proti hluku.

Polyethylen PlayTech

Polyetylenová deska pro výrobu hraček a překážek k volnočasovým aktivitám je navržena přímo pro naše děti. Je certifikována dle norem DIN EN 71-3, -9, -10, -11 (bezpečné hračky) a kvůli své odolnosti vůči povětrnosti a poškrábání je lepší volbou než doposud často používaná materiály.

Doplňky pro montáž

Profily z hliníku či polykarbonátu nemohou chybět při žádné montáži dutinkových polykarbonátů (PCD) a dalších deskových materiálů. Nabízí se široká škála ukončovacích a spojovacích prvků v řadě provedení.