Objednávky a info: +420 734 355 591 | e-shop elventa-shop.cz

Potřebujete poradit? Neváhejte se zeptat….

PRODEJ • FORMÁTOVÁNÍ • FRÉZOVÁNÍ

PLASTY PRO VÁS


Reklama

Nabídka materiálu: Akrylátové sklo – plexiskla PMMA - extrudované XT a lité CAST; SAN – Styrenakrylnitrily; PS – Polystyreny; HIPS - houževnaté polystyreny; PC – Polykarbonáty plné či dutinkové; Pet G, A Pet- Polyestery; PVC – pěněné, tvrzené, sendvič; PP – fólie či dutinky; DC - Design Composite; Al bond – sendvič; plexisklové trubky, tyče či profily a jako doplněk lepidla pro vybrané plasty…

Materiály vhodné pro výrobu reklamních poutačů, stojanů, světelných banerů ,písmen, designových prvků atd. Většinou se dají zpracovat běžnými nástroji – potisknout, obrábět, ohnout, frézovat, laserovat či tepelně tvarovat. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých produktů či se obraťte na našeho technika .

PMMA plexisklo - akrylátové sklo - extrudované XT

Nejrozšířenější plast na trhu. Pro své vynikající vlastnosti a jedinečnost má uplatnění v řadě aplikací. Využití nachází jako lehčená forma skla a díky UV ochraně, která je již součástí granulátu se hodí zároveň do interiéru i exteriéru.

PMMA - plexisklo – akrylátové sklo – lité CAST

Nejrozšířenější plast na trhu s jedním z nejtvrdších povrchů. Pro své vynikající vlastnosti a jedinečnost má uplatnění v řadě aplikací. Využití nachází jako lehčená forma skla a díky UV ochraně, která je již součástí granulátu se hodí zároveň do interiéru i exteriéru.

Pet G, A Pet - Polyester

Polyesterové desky se vyznačují extrémní rázovou odolností a to i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují. Vyznačují se dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem. Polyesterové desky jsou recyklovatelné a prakticky nerozbitné. Nejsou toxické.

PC - polycarbonát

Polykarbonátové desky mají vysokou rázovou houževnatost a jsou tak nerozbitné. Dosahují vynikající optické vlastnosti. Lze je použít v interiéru či exteriéru, kde je třeba zvolit variantu s UV ochranou. Své vynikající vlastnosti neztrácí ani v extrémních teplotách od -40°C do +135°C.

SAN - Styren-akrylonitryl

SAN desky jsou převážně čiré s dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem. Na první pohled připomínají plexi, které v řadě aplikací také zastupují. Neabsorbují vodu a jsou velice vhodné pro vakuování a lisování. Jsou velice odolné při kolísání teplot a při styku s chemikáliemi.

PS - polystyren

Především transparentní desky z polystyrenu nabízejí spojení nízké ceny s maximálním využitím pro interiér. Vhodné pro zasklívání, výplně rámů či sprchových koutů.

HIPS - houževnatý polystyren

HIPS vyniká odolností proti nárazu a je vhodný pro vakuové tvarování, sítotisk a další řadu aplikací. S minimálními náklady tak lze dosáhnout vysoké kvality. Běžně dostupný v bílém či černém provedení. Barvy na zakázkovou výrobu. Vhodný především do interiéru.

PVC - polyvinilchlorid (volně vypěněný)

Volně vypěněné PVC je lehčená deska s pevným povrchem pro snadné zpracování. Díky příznivé ceně tak nacházíte jeden z nejoblíbenějších plastů pro oblast reklamy. Vhodný je jako základní materiál pro běžné interiérové i exteriérové použití.

PVC - polyvinilchlorid (tvrzená pěna)

PVC – tvrzená pěna spojuje nízkou hmotnost a tloušťku až do 30 mm. Kromě toho nabízí tvrdý povrch a vynikající izolační vlastnosti. Uplatnění nachází při výrobě reklamních nápisů, stabilních desek pro výstavnictví či jako izolace tepla či hluku.

PVC - sendvič

Sendvičová deska spojující vlastnosti tuhého a pěněného PVC. Jde především o kombinaci pevného povrchu PVC se sníženou hmotností díky jádru z recyklovaného pěnového PVC. Vhodný pro tisk, polep či frézování.

Al – sendvič (bond)

Dokonale hladký povrch, vysoká tuhost a nízká hmotnost, tak lze několika slovy popsat sendvičový panel s pevným PE-polyetylenovým jádrem a krycími hliníkovými vrstvami. Možnosti použití jsou velice rozsáhlé, od potisku či polepu až po zpracování tvarových výrobků.

PP – (polypropylenová dutinková deska)

PP – polypropylenová dutinková deska nachází uplatnění nejen v obalovém průmyslu, ale i v reklamě, kde patří k cenově nejdostupnějším materiálům. S povrchovou úpravou corona ji lze potisknout a polepit. Desky jsou houževnaté s vysokou chemickou odolností.

PP - fólie

PP fólie se vyznačují vynikající rázovou houževnatostí a pružností. Jsou vhodné především pro výsek. Dají se dobře ohýbat, frézovat či střihat. Využití tak nacházejí kromě reklamy i v oblasti obalových materiálů a nejrůznějších kancelářských nebo školních potřeb.

PVC - fólie

PVC fólie mají široké uplatnění v rámci tisku, výseků, střihů, ohybů i vakuového tváření. Mají výbornou průhlednost a použití nacházejí jako ochrana plakátům, vývěsek, displejů, ochrana cenovek, štítků či doplněk nejrůznějších kancelářských nebo školních potřeb.

Trubky a tyče z akrylátu / plexiskla

Trubky a tyče z plexiskla s dobrými optickými a mechanickými vlastnostmi. Jsou odolné proti ultrafialovému záření, vlivu počasí, stárnutí a jsou vhodné pro styk s potravinami. Použití nacházejí při výrobě designových prvků, osvětlení, stavby modelů či v laboratořích.

Lepidla

Nabídka lepidel: ACRIFIX 116, ACRIFIX 117, ACRIFIX 109, ACRIFIX 192, ACRIFIX 190 – dvousložkové lepidlo, KATALYSATOR 20, REGLER 70, LEŠTÍCÍ PASTA, Dymax- UV lampy, Dymax- lepidla...