Objednávky a info: +420 734 355 591 | e-shop elventa-shop.cz

Potřebujete poradit? Neváhejte se zeptat….

PRODEJ • FORMÁTOVÁNÍ • FRÉZOVÁNÍ

PLASTY PRO VÁS


Technické plasty a průmysl

Technické plasty mají především vysokou chemickou odolnost a houževnatost, nacházejí uplatnění v oborech, které potřebují především plasty jako lehkou náhradu betonové či ocelové prvků. Vhodné tak jsou pro výrobu bazénů, jímek či jako součást nejrůznějších strojů, dopravníků či generátorů. Mají uplatnění ve strojírenském, chemickém, ale i potravinářském průmyslu. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých produktů či se obraťte na našeho technika .

Polypropylen PP

PP - je velice teplotně stabilní, použitelný i při nízkých teplotách, má velkou odolnost vůči chemikáliím, odolná vůči povětrnostním vlivům, vysoká tuhost s porovnáním PE. Polypropylen je nejčastěji dostupný jako homopolymer PP-H nebo copolymer PP-C.

Polyethylen PE

PE - vyniká vysokou houževnatostí a tažností pro teplotní použitelnost -50 °C + 80 °C. Má dobré elektroizolační vlastnosti s dobrou odolností vůči chemikáliím.

PVC (Polyvinylchlorid)

PVC je vhodný pro řadu použití. Vyniká excelentní chemickou rezistencí, tvarovou stálostí a patří mezi samozhášivé materiály. Velmi dobře se tepelně tvaruje a odolává povětrnostním vlivům

Polyethylen PlayTech

Polyetylenová deska pro výrobu hraček a překážek k volnočasovým aktivitám je navržena přímo pro naše děti. Je certifikována dle norem DIN EN 71-3, -9, -10, -11 (bezpečné hračky) a kvůli své odolnosti vůči povětrnosti a poškrábání je lepší volbou než doposud často používaná materiály.

HIPS - houževnatý polystyren

HIPS vyniká odolností proti nárazu a je vhodný pro vakuové tvarování, sítotisk a další řadu aplikací. S minimálními náklady tak lze dosáhnout vysoké kvality. Běžně dostupný v bílém či černém provedení. Barvy na zakázkovou výrobu. Vhodný především do interiéru.

Ostatní doplňky

• PP (polypropylen) stupadlo
• PP skruž
• lehčené desky PP (polypropylen)

Svařovací dráty

Materiál: PP, PE-HD, PE-LD, PP EPDM, ABS, PA6

Materiál: PP, PE-HD, PE-LD, PP EPDM, ABS, PA6

Jednoduché a pevné spojení technických plastů. Vhodné především pro výrobu jímek, bazénů, nádrží...

POM, PVDF, PEEK

POM (Polyoxymetylen) - je částečně krystalický kopolymer s dobrými fyzikálními vlastnostmi. Nízká absorpce vlhkosti.

PVDF - je polyvinylidenfluoridový polymer s vynikající chemickou odolností, obrobitelností a univerzálním použitím.

PEEK (Polyetheretherketon) - Semi-krystalický termoplast - dobrá mechanická pevnost a tuhost.